Z głębokim smutkiem i poczuciem wielkiej straty zawiadamiamy, że w dniu 29 stycznia 2016 r., odszedł do Krainy Wiecznych Łowów nasz Przyjaciel i serdeczny Kolega
Bronisław Aleksandrzak
wieloletni Łowczy Koła Łowieckiego nr 21 Czajka w Poddębicach i działacz Polskiego Związku Łowieckiego, wychowawca wielu pokoleń myśliwych, szczególnie zasłużony w propagowaniu kultury i tradycji łowieckiej, odznaczony złotym Medalem Zasługi Łowieckiej, Medalem św. Huberta oraz najwyższym odznaczeniem łowieckim Złom. Zawsze koleżeński, życzliwy i lubiany towarzysz łowów, wspaniale jednoczący myśliwych i przyjaciół.
Człowiek wielkiej życzliwości, ofiarności i oddania dla innych.
Niech Mu knieja wiecznie szumi a pamięć o Nim pozostanie na zawsze wśród nas.
Uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu 3 lutego (środa) 2016 r. o godz. 12.00 w kościele św. Katarzyny w Poddębicach, ul. Kilińskiego 1.
Wyrazy głębokiego współczucia Najbliższym
składają
Zarząd i Członkowie
Koła Łowieckiego nr 21 Czajka
w Poddębicach